Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez monika, 22 sierpnia 2010 r. o 22:36
chodzi mi o 3 grudnia a nie ze 3 raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestudiuj opinie na forum,ewentualnie dodatkowo ranking firm - powinno pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem ale na tym forum to kazdy o sobie ze jest dobry , dobrze tlumacza i maja najlepsza zdawalnosc itp... ale dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecam OSK TUR z Janowa Podlaskiego. Sam tam zdawałem i nie mam żadnych zastrzeżeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co byście powiedzieli na instruktora Leona Kucharewicza on jest dobrym instruktorem tylko trochę jest nerwowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich może ktoś mi powiedzieć parę zdań o szkole Auto Start chciałbym zrobić prawko na kat. C a jak by dobrze poszło C+E. Słyszałem że mają samochody takie jak na egzaminie może się przydać. Ale chodzi mi o instruktorów jak podchodzą do kursantów bo same samochody to nie wszystko. Serdecznie dziękuje za podpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALBATROS nigdy wiecej !! nie polecam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie OSK w BP gdzie właściciel pisze, że daje 100 procent gwarancji... na zdanie :-).... niezły idiota :-).... szkoda, że nie 200 % :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie zdałam za pierwszym razem teorię i praktykę. Szkoliłam się w OSK Kulgawczuk . Przy założeniu, że nie jestem osobą mającą "w genach kierownicę", to muszę przyznać, że Pan Wiesław uczynił cuda. Spokojne i rzeczowe podejście do sprawy. Pełna kulturka i zero cwaniactwa jak to nieraz bywa w innych szkołach. Nowa szkoła, ale instruktor już z doświadczeniem i to chyba daje dobre efekty. Ja polecam wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wręcz przeciwnie. Pan Kulgawczuk ma teraz własną szkołę i zdałam za pierwszym razem, podobnie jak i kilka innych osób z mojej grupy. Rzetelny i poukładany instruktor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ~młoda~ ... jak już walisz samo-reklamę bo klientów mało i zdawalność kiepska... to przynajmniej zmień se nick bo od razu widać, że klepiesz na zamówienie ... niedługo będzie ranking w Słowie Podlasia to się okaże jak tam kto wypadł... A jak już piszesz to napisz ile osób było w grupie i ile to kilka 2....3, a co do cudów to też bym potrzebował jeden cud .... mniej idiotów na tym forum :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga wypowiedź miała być odpowiedzią na wypowiedź kogoś z początkowych stron tego forum, więc nie bylo potrzeby zmiany niku. O ile wiem w grupie było 7 osób z czego 2 osoby + ja czyli już 3 zdało testy i praktykę za pierwszym razem. Pozostali jeszcze nie zdawali praktycznego. Na jakiej podstawie piszesz o niskiej zdawalności ??? Nie można jeszcze nic powiedzieć na temat zadawalności, bo to nowa szkoła i to była pierwsza grupa z tej szkoły. Mam wrażenie, że krytykujesz dla samej krytyki. Jeżeli wpis z mojej strony to reklama, nie mam nic przeciwko. Przynajmniej z czystym sumieniem reklamuję kogoś, kto w moim przypadku na to zasłużył. Dla mnie najważniejsze że zdałam i to za pierwszym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The important thing to me is the knowledge you share, they are different from what I studied. I always love to learn new things because they help me in life and I do want to have more postings related to this topic in the future. car games
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Recently I often find that you share content on television and it is more attractive, I began to consider it when the first track and I found your story very attractive I, many times I've been waiting to feel and learn more about the stories you write, it was so good and worthy of all interested persons including me. happy wheels
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Thanks for the information. Ive been doing some articles almost similar to this on my blog,Its good to get some inspiration from elsewhere once in a while. Keep it up! Cool math for kids
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
One thing that I care in your post is the thing that I already learnt. Last time I have not fully understood it, but now it make me realize a lot of things and I do hope that I can issue my own book about this topic. scary maze game
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co piszesz to jest łamanie przepisów... żeby podejść do egzaminu teoretycznego trzeba skończyć jazdy... więc się nie chwal że ktoś zdał samą teorię ... bo takie działanie może być podstawą do unieważnienia egzaminu także twojego, nie wymieniaj nazwy szkoły bo narobisz komuś niezłych kłopotów o ile już tego nie zrobiłaś :-)...... ale jak widać trochę nie pomyślałaś .... pisząc, że szkoła szkoli niezgodnie z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ponownie wysnuwasz dziwne wnioski wyssane z palca. Nie ma obowiązku zdawania teorii i praktyki w tym samym dniu. Oczywiście że godziny wyjeżdżoone i wszystko zgodnie z przepisami. Gdybyś jednak pomyślał, że kilka dni przed zmianą przepisów najpierw każdemu zależało na zdaniu teorii, bo od zdania teorii jest aż pół roku na zdanie praktyki, to może oszczędziłbyś takich dziwnych oskarżeń. Sama najpierw zdawałam teorię, a dopiero po zdaniu testów zapisałam się na egzamin praktyczny. Zaczynam myśleć że bez krytyki czegokolwiek trudno Ci przetrwać, ale to już nie mój problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne ... jesteś kursantką która zna ustawę o szkoleniu i egzaminowaniu... hehehehehe, była byś pierwszą osobą która robi prawko i ją przeczytała :-)... idź się reklamować do pipshow :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny jesteś. Takie podstawowe informacje zdobywa się w okienku zapisując się na egzamin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...